MARIE JO

Avero

De Avero lijn van Marie jo is al jaren lang bekend bij Rosmode en onze klanten. Deze perfecte pasvorm in een ruitjesstof met verstelbare schouderbandjes, bekend om de gedetailleerde bloemetjes.

Kleur: zwart , pearly pink

Bestellen?

Voor meer informatie of een bestelling kan je bellen of mailen.

020 – 641 97 42

Mail ons
Mouse bh hartvorm 0100416
Mouse bh rondere cup 0100418
Mouse trapless bh 0200413
Mouse pushup bh 0200417
String 0600410
Hotpants 0500415
Ministring 0600413

Rosalia

Een (huwelijks)verjaardag, Valentijn of gewoon zin om daring of sensuele lingerie aan te trekken? Dan is MarieJo  Rosalia de powerlingerie die je zoekt. Deze serie is een echte blikvanger in neonoranje en roze met moderne broderie en rijke kant. Of je nu kiest voor een balconnet-bh met mousse of een verleidelijke push-up, je maakt in ieder geval een statement in deze lingerie.

Kleur : oranje/roze luminoso

Bestellen?

Voor meer informatie of een bestelling kan je bellen of mailen.

020 – 641 97 42

Mail ons
Mouse bh hartvorm LUM 0102516
Mouse balconet 0102519
String 0602510
Luxe string chartell 0602511

Jane

De Jane is misschien wel de mooiste serie van Marie Jo. Het Romantische, verleidelijke, dromerige voorkomen zorgt ervoor dat je binnen no time totally in love bent!

Kleur: summer jeans, ook te bestellen in: Zwart, Nacre, Wit, Cafe latte.

Bestellen?

Voor meer informatie of een bestelling kan je bellen of mailen.

020 – 641 97 42

Mail ons
Balconet bh kant 130101332
Mouse bh hartvorm 0101336
String 0601330
Luxe string 0601331

Nathy

Verleide serie in bloemenbroderie en heerlijke details zoals het speelse ringetje op de bh en de zijkanten van de slips. Deze uitvoering is een prachtige mix van gebroken wit, frisse aquarel tinten en silver.

Kleur: Pearled ivory PIV

Bestellen?

Voor meer informatie of een bestelling kan je bellen of mailen.

020 – 641 97 42

Mail ons
Mouse balconet 0102489
Hotpants kant 0502482
String 0602482

Elis

Dit voorjaar krijgt de kanten bh een vernieuwende, hippe twist. Een van dé must-haves van het seizoen is de longline beugelbh in de reeks Marie Jo Elis: een vrouwelijke mix van opvallende kant en fijne tule. Geslaagd mét glans! Nog zo’n trend die je niet mag missen dit seizoen: glanzende kant, stoffen en glansgarens geven het voorjaar extra sparkle.

Kleur: Spring blossom FDP

Bestellen?

Voor meer informatie of een bestelling kan je bellen of mailen.

020 – 641 97 42

Mail ons
Bustier beugel 0102500
Mouse balconet 0102509
Short kant 0502503
String kant 0602500